| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 40 MHz |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 2749
Distributors
pcbx
Unit Price$1.41406
Ext.Price$1.41406
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.41406 | $1.41406 |
| 10 | $1.35584 | $13.55840 |
| 25 | $1.30002 | $32.50050 |
| 50 | $1.24650 | $62.32500 |
| 100 | $1.19519 | $119.51900 |
| 300 | $1.15387 | $346.16100 |
| 500 | $1.11397 | $556.98500 |
| 1000 | $1.03276 | $1032.76000 |
| 3000 | $1.02933 | $3087.99000 |
| 5000 | $1.02591 | $5129.55000 |
| 10000 | $1.01993 | $10199.30000 |
